Správná péče o zákazníky se vyplácí. I náklady na call centrum se obrátí v příjem.

Chat a messengery

IP telefonie a video hovory

E-maily a správa kontaktů

Změny poznáte ihned

Na zákaznické komunikaci lze vždy něco zlepšit. Ať už přicházíte s potřebou snižování nákladů, přejete si spokojenější zákazníky nebo jste se rozhodli pro modernizaci, máme řešení přesně pro vás.

40%

ušetřených kapacit

Automatizovaná komunikace ušetřila 40 % kapacit operátorů call centra. Použijte chatboty a voiceboty tam, kde mají smysl.

95%

spokojenost

Hodnocení spokojenosti zákazníků v chatovém kanálu dosahuje velmi vysokých hodnot.

o 56 %

vyšší prodeje

Prodej přes digitální kanály je snazší, než byste čekali.

Jak zvládnout raketový růst?

Jak rychle zvládnout komunikaci v raketově rostoucím podnikání? To je příběh Autonaklik.cz
Centralizovaná komunikace

Když se projekt Autonaklik na začátku rozjížděl, se zákazníky komunikoval malý tým. Nové zakázky, prodeje i péči o zákazníky obsluhovali přes webchat mluvii a mobilní telefonní čísla. Komunikační historii i výsledky hovorů řídili v excelových tabulkách. A tady začala organizace brzy drhnout.

Odložte mobily a tabulky

Pokud počet zakázek rychle roste, vzniká také potřeba evidovat historii hovorů. Na to už vám mobilní telefony stačit nebudou. Pokud se tedy nechcete utopit v excelových tabulkách. Pak přichází na scénu IP telefonie, tedy cloudové řešení pevné linky, kterou obsluhuje hned několik operátorů najednou, a která uchovává údaje o komunikaci a její historii.

Call centrum na dálku

Spolu s nárůstem počtu dotazů zákazníků se tým rozšířil o 3 zcela nové pozice – operátory call centra. Pro nové kolegy však není v kanceláři dostatek místa a mohla by nastat další obtížná situace. Kouzlo mluvii však spočívá v tom, že k obsluze zákazníků vůbec nepotřebujete kancelář. Operátoři dostali přístup, skripty pro volání a školení a začali obsluhovat zákazníky z domova. Pouze s notebookem a sluchátky.

Reference

„To, že k mluvii prakticky nic nepotřebujete bylo další zásadní plus, protože vedle malých kanceláří se taky nacházíme v době koronavirové a všechno, co se dá vyřešit po síti, je prostě neuvěřitelné zjednodušení práce. Pokud bychom v době spuštění kampaně neměli mluvii, tak nás ten nápor položí,” říká Ondřej Žilka, vlastník projektu Autonaklik.

 

Správně řízená digitalizace

Společnost Heimstaden spravuje přes 43 tisíc bytů a je tak jedničkou v nájemním bydlení v ČR. Taková pozice s sebou nese obrovské množství komunikace mezi klienty, zaměstnanci a techniky.
Cesta k digitalizaci

Komunikaci se zákazníky až do roku 2018 zajišťovaly primárně dva kanály – telefon a e-mail. Brzy se ale začala projevovat nemožnost škálování komunikační infrastruktury. Přišel čas digitalizace.

Automatizace šetří kapacity

Spolu se spuštěním nového online portálu pro spojení s nájemníky přišly i nové cesty komunikace. Operátorům začal ulehčovat práci chat s chatbotem, který sbíral strukturované požadavky klientů. Jak chatboti v mluvii fungují? Bot Designer je grafický editor, který umožňuje rychle a bez kódování navrhovat konverzace podobné lidským a to pohodlně z jednoho místa. Zákazníci mohou komunikovat přes klientský portál tak, jak jsou zvyklí, mohou vytvářet rezervace a tím se společnosti Heimstaden uvolnilo až 40 % kapacit operátorů jinak přetíženého call centra.

Komunikace pod jednou střechou

V polovině roku 2020 se Heimstaden rozhodl kompletně svěřit technologii mluvii včetně hlasových služeb. Hovory, e-maily, chat i chatbot sdružené v jedné platformě přináší úsporu času a zákaznické informace zůstávají v jednotném a bezpečném prostředí. Celý systém je navíc propojen s interním CRM a generuje statistiky dle vlastního zadání. Řízení provozu je tak snadnější, přehlednější a úsporné.

Štěstí přeje připraveným

Jak se WhatsApp stal hitem komunikace v Home Credit Bank Kazakhstan.
Digitální hub pro klienty

V roce 2018 přišla Home Credit Bank Kazakhstan s myšlenkou spuštění digitálních komunikačních kanálů pro své klienty. O 5 týdnů později už byl projekt s mluvii nasazen do pilotního provozu a čekal na výsledek PoC.

Úspěšný pilot

Zapojení chatu a chatbota mluvii přinesl okamžité výsledky již během fáze Proof of concept. Mluvii získalo 5 hvězdičkové hodnocení v mystery shoppingu vedení, vysoké známky v hodnocení designu a uživatelské přívětivosti a rychle si ho oblíbili také operátoři.

Reference

„Během pandemie covid-19 jsme byli nuceni čelit nečekanému množství požadavků na WhatsAppu. Mluvii jsme požádali o 50% navýšení operátorských licencí, abychom nápor v krizové situaci zvládli. A ihned jsme je dostali. Jsme velmi rádi, že máme takového partnera.“ – Jaroslav Ipser, DevOps Transformation Manager, Home Credit Bank Kazakhstan

Jak zvládnout raketový růst

Jak rychle zvládnout komunikaci v raketově rostoucím podnikání? To je příběh Autonaklik.cz

Společnost Heimstaden spravuje přes 43 tisíc bytů a je tak jedničkou v nájemním bydlení v ČR. Taková pozice s sebou nese obrovské množství komunikace mezi klienty, zaměstnanci a techniky.

Správně řízená digitalizace

Jak se WhatsApp stal hitem komunikace v Home Credit Bank Kazakhstan.

Štěstí přeje připraveným

Omnichannel Strategie: Když Elektrická Vozidla Získají “Internetovou Jiskru”

Vítejte ve světě, kde elektrická vozidla nepředstavují jen tišší a čistší zítřky, ale i digitální revoluci v přímém přenosu....

Konference mluvii: Instant Success Stories

Péče o zákazníky v době pandemické

Spolupráce s Home Credit Bank Kazachstán začala už v roce 2018, kdy vznikla potřeba online komunikačního řešení, které naplní...