WhatsApp Business Platform

WhatsApp Business Platform

2 miliardy lidí po celém světě používají WhatsApp. Komunikujte se zákazníky na nejoblíbenějšením messengeru i vy.

2 miliardy lidí po celém světě používají WhatsApp. Komunikujte se zákazníky na nejoblíbenějšením messengeru i vy.

* otevírejte na mobilu nebo PC s aplikací WhatsApp

Rozjeďte svůj business na WhatsAppu

Se službou WhatsApp Business Platform se dostanete do světa nečekaných možností firemní komunikace. 

Obsluhujte několik zákazníků najednou

Z jednoho firemního WhatsApp čísla můžete obsloužit tolik zákazníků, kolik jen budete chtít. A pokud si WhatsApp oblíbíte, můžete si zřídit hned několik firemních čísel. 

Frontu požadavků řídíte vy

WhatsApp je kanálem tzv. asynchronní komunikace. Vaši operátoři tak mohou vyřizovat požadavky ihned, nebo na zprávy reagovat do 24 hodin od jejich doručení. Pánem fronty požadavků v mluvii jste vy. 

Oslovujte zákazníky, posílejte notifikace

Business API umožňuje jako jediná služba WhatsAppu proaktivní oslovení zákazníka firmou. Pomocí tzv. Message Templates můžete odesílat předasatvenné notifikační zprávy zákazníkům, kteří vám dříve udělili souhlas.

 

Podpora multimediálních souborů

Ve WhatsAppu můžete se zákazníky komunnikovat nejen textově, ale i pomocí mediálních souborů. Posílejte hlasové zprávy, videa, obrázky nebo soubory.

Chcete používat WhatsApp v mluvii? Nechte nám svůj kontakt a my se vám ozveme. 

Chcete používat WhatsApp v mluvii?

Nechte nám svůj kontakt a my se vám ozveme. 

Jak se vyznat v aplikacích a službách WhatsApp

WhatsApp​

Aplikace pro komunikaci mezi jednotlivci pro Android, iOS a desktop. 

Zdarma

WhatsApp Business Platform

Služba pro střední a větší firmy a call centra. Umožňuje nastavení firemního profilu a hromadné zpracování konverzací více operátory v mluvii.  Zákazník komunikuje s firmou přes aplikaci WhatsApp. Služba umožňuje odesílání odchozích zpráv a notifikací zákazníkům. Škálovatelné řešení, které roste spolu s vámi

Služba je zpoplatněna

WhatsApp Business aplikace

Mobilní aplikace pro malé podniky. Umožňuje nastavení firemního profilu a obsluhu komunikace se zákazníkem 1:1. Aplikace neumožňuje aktivní oslovení zákazníka. 

Zdarma

WhatsApp​

Person-to-person messenger app for iOS, Android and desktop.

Free

WhatsApp Business Platform

Service for med-sized and larger companies and call centres. Allowing companies to set up a business profile and to handle conversations in mass by multiple operators. The service allows sending outbound messages and notifications to customers. A scalable solution that grows with your company. 

The service is charged

WhatsApp Business app

Mobile apps for small businesses. It allows you to set up a company profile and handle 1:1 customer communication. The application does not allow the company to actively reach their customers out. 

Free

Buďte tam, kde jsou vaši zákazníci

Komunikujte se zákazníky v oblíbené aplikaci, kterou používají každý den. Vaše firma se tak zařadí mezi seznam přátel a příbuzných. Pochlubte se firemím profilem a blýskněte se v novém kanálu.

Nečekané možnosti a nové zážitky z komunikace

Nejenže bude komunikace s vašimi zákazníky na WhatsAppu v bezpečí šifer, ale otevře vám nové možnosti obsahových formátů.

Šablony pro aktivní oslovování, rychlé odpovědi, zasílání dokumentů, videí a obrázků nebo personalizované oslovení zákazníka

Poplatky spojené s WhatsApp Business Platform

Služby WhatsApp Business Platform jsou částečně zpoplatněny společností Meta nebo oficiálními partnerskými společnostmi WhatsAppu. Tyto poplatky se váží ke konkrétním účtům firem (tzv. WABA). 

Zřízení a zapojení účtu

Jednorázový poplatek za zřízení WhatsApp for Business účtu. 

Provozní poplatek

Měsíční poplatek za provoz služby.

1000 konverzací měsíčně zdarma

Od února 2022 částečně zpoplatnila společnost Meta také konverzace. Každý účet dostává 1000 konverzací za měsíc zdarma. Za zprávy nad tento limit je měsíčně účtována částka podle oficiálního Conversation-based ceníku.