fbpx

Sociální sítě v zákaznické péči

 V současnosti využívá sociální sítě více než polovina populace. Buďte svým zákazníkům blíž a komunikujte s nimi skrze různé kanály, ale vždy z jedné platformy.

WHATSAPP

Nejrozšířenější komunikační platforma
Věděli jste, že jen v České republice komunikuje skrze WhatsApp přes 5,5 milionu lidí? Připojte WhatsApp a komunikujte se zákazníky z jednotného uživatelského prostředí. Pomůžeme vám i se zřízením WhatsApp Business čísla.
Home Credit Bank Kazakhstan
Home Credit Bank Kazakhstan se rozhodl udělat krok směrem k digitální komunikaci s klienty a pro chatovou a facebookovou komunikaci si vybrali mluvii. Pandemie koronaviru na jaře 2020 se v HC KZ potkala právě s chvílí, kdy byl spuštěn nový kanál WhatsApp a pro zákazníky tak bylo velmi jednoduché spojit se s operátorem. Brzy se operátoři potýkali s desítkami tisíc zpráv a tak jsme týmu okamžitě navýšili počet uživatelských licencí o 50 %. Operátoři začali rychle snižovat přetížení call centra a provoz se elegantně ustálil. Good job!
EFEKTIVNĚ A JEDNODUŠE
Neváhejte se zeptat na cokoliv, se vším vám rádi pomůžeme.
2 miliardy lidí používá WhatsApp
Společně tvoříme příběhy
Digitální komunikace

FACEBOOK MESSENGER

NEJOBLÍBENĚJŠÍ MESSENGER V ČESKÉ REPUBLICE
Sociální sítě se staly nedílnou součástí našich životů. Aby ne! Ulehčují komunikaci mezi lidmi a vzdálenosti se překonávají takřka na jeden klik. V mluvii je to s Facebook Messengerem úplně stejné.
O2 CZECH REPUBLIC
O2 Czech Republic obsluhuje a komunikuje s více než 2 miliony zákazníků. V první fázi spolupráce nasazujeme na stránky mluvii chat, chatbota a callback. Práce s mluvii je ale velice intuitivní a tak postupně přidáváme další nástroje digitální komunikace jako Facebook Messenger a WhatsApp. Nemůžeme se dočkat, jaké další kroky společně podnikneme!
EFEKTIVNĚ A JEDNODUŠE
Neváhejte se zeptat na cokoliv, se vším vám rádi pomůžeme.
Sociální sítě
Společně tvoříme příběhy

VKONTAKTE

ČÍSLA MLUVII ZA VŠE
Věděli jste, že VKontakte je 22. nejnavštěvovanější stránka na světě? Server je dostupný ve více než 70 jazycích? Počet zaregistrovaných uživatelů přesahuje 420 milionů? A propojení zpráv do mluvii je na pár kliků a všechny zákazníky můžete obsluhovat z jednotného prostředí?
VKONTAKTE S CELÝM SVĚTEM
Chceme, abyste s vašimi klienty byli v co možná nejlepším spojení a zároveň víme, v jak rozmanitém světě žijeme. Proto nově můžete přes mluvii přijímat zprávy z platformy VKontakte. VKontakte nebo také VK.com je populární sociální síť především v zemích východní Evropy a je obdobou sítě Facebook.
EFEKTIVNĚ A JEDNODUŠE
Nejoblíbenější sociální síť východní Evropy
Společně tvoříme příběhy

NAPIŠTE NÁM

VĚŘÍ NÁM

O2 logo black
microsoft black
home credit black
inogy black
eon black
ČSOB LOGO