” Spolupráce s celým týmem mluvii, její flexibilita a intenzita, je něco, co nám pomáhá velmi rychle naplňovat naši strategii v rámci O2,“ Tomáš Řezníček, Head of Customer Care, O2 Czech republic

Mluvii ovládlo Chatbot Hackathon

V únoru 2019 se mluvii zúčastnilo Chatbot hackathonu organizovaného Mews systems. Tým složený z pětice našich developerů vybojoval první místo.

Cíl hackathonu byl jasný – navrhnout nejlepšího chatbota. Jan Novopacký, Oleksander Bondar, Petr Dobroucký, Ondřej Fogatoš a Konstantin Mikheev vymysleli a vystavěli řešení, které u poroty zabodovalo svou nápaditostí. Jako základ chatbota použili Azure Bot Service, systém správy nemovitostí přímo od Mews.

Čím mluvii oslnilo

Kluci navrhli speciálního chatbota, kterého lze umístit na webové stránky nebo do mobilní aplikace hotelu. Toto řešení má pomoci ubytovacím zařízením snížit vytíženost recepčních i nákladů na provoz. Takový chatbot by zároveň byl příslibem rychlejší a pohodlnější komunikace klientů s hotelem. Díky tomu, že chatbot získá od klientů veškeré potřebné informace, může s nimi provést například check-in, check-out i případnou změnu rezervace nebo objednání doplňkových služeb. Zároveň si chatbot klienty „zapamatuje”, takže při jejich příští návštěvě už nebudou nuceni opakovaně vyplňovat formuláře. Majitel hotelu bude mít lepší přehled o klientech, a tak jim může poskytnout personalizovanou nabídku dalších služeb.

Chatboti v mluvii

V mluvii s chatboty umíme a baví nás. Proto dokážeme klientům poradit nejen po technické, ale také obchodní stránce. Pomohl by chatbot i vaší společnosti? Pojďme společně najít chatbotovi židli u vás kanceláři! Napište nám do chatu nebo na sales@mluvii.com.