fbpx

LITE VERZE

„To, že k mluvii prakticky nic nepotřebujete, byl jeden z mnoha zásadních benefitů, protože vedle malých kanceláří se taky nacházíme v době koronavirové a všechno, co se dá vyřešit po síti, je prostě neuvěřitelné zjednodušení práce.”

 

Ondřej Žilka, Autonaklik.cz,

CHAT

Objevte funkce chatu mluvii.
Více informací

E-MAILY

Objevte funkce e-mailového klienta mluvii.
Více informací

VIDEO HOVORY

Objevte funkce video hovor v mluvii.
Více informací

INSPIRUJTE SE

Žádný komunikační kanál
Ondřej před rokem vymyslel projekt Autonaklik, online agregátor skladových aut. Když firmu zakládal, ještě netušil, že celý jeho byznys bude prakticky stát na zákaznické péči.
První digitální kanál
V první fázi projektu si tým tří lidí se zákaznickou péčí poradil tak nějak sám. Prvním digitálním komunikačním kanálem se stal chat mluvii, hovory se řešily klasicky přes telefon. A to postupem času začalo skřípat.
Spokojenost a upgrade
Netrvalo to ani rok a firmě se začalo dařit. Počet zakázek rychle rostl a s tím také vznikla potřeba evidovat historii hovorů, což u telefonů jde velmi těžko. Pokud se tedy nechcete utopit v excelových tabulkách.
Prvních 1000 hovorů za měsíc
Není to jen věda velkých call center. Tým Autonaklik se rozšířil o tři nové operátory, kterým stačil pouze přístup do mluvii a počítač. Od té chvíle se historie hovorů pohodlně ukládá na jedno místo.
...další kanály?
Na počátku tři kolegové řešili desítky zakázek za měsíc během své klasické pracovní agendy. Nyní celý nový tým funguje na jedné platformě, firmě se daří a už společně uvažujeme o napojení dalších kanálů.
Přečtěte si celý příběh
Nový web Autonaklik.cz
Chat mluvii
Raketový růst
IP Telefonie
Stabilni platforma

UŽIJTE SI

TAGY
FORMULÁŘE
SDÍLENÍ SOUBORŮ
VŠECHNA SEZENÍ
POZNÁMKY K SEZENÍ
ŠABLONY
PARAMETRY
REST API
ADRESÁŘ KONTAKTŮ
HISTORIE KLIENTA
PŘESMĚROVÁNÍ SEZENÍ
REPORTING

NAPIŠTE NÁM

CHTĚJTE NAVÍC

HERO CARDS
CHYTRÁ NÁPOVĚDA ŠABLON
AUTOMATICKÉ TAGOVÁNÍ
MULTICHAT
WALLBOARD
ZABEZPEČENÍ (LDAP &2FA)