fbpx

Kariéra

 Jsme startup ideálních rozměrů v nejlepších letech a parta nadšenců, co táhne za jeden provaz. Sami jsme si vyvinuli multikanálovou platformu pro on-line komunikaci se zákazníky, který se hravě vyrovná i daleko větším konkurenčním řešením. 

Jsme úspěšný český start-up, který za 3 roky svého fungování získal desítky zákazníků v segmentu největších firem v Čechách a dalších 4 zemích. Postupně jsme se etablovali ve vertikálách Energo, Telco, FSI, E-commerce nebo Logistics a párkrát vyhráli ocenění Microsoft awards.

Neláká tě práce v korporátu, ale rád by ses podílel/a na nadčasovém produktu pod záštitou nadnárodní společnosti? U nás budeš pracovat v malém týmu, ale na velkých věcech! V mluvii jsme vyvinuli multifunkční nástroj pro online komunikaci se zákazníky (chat, videochat, sdílení dokumentů a obrazovky, co-browsing, kognitivní servisy aj.).

Padli jsme ti do oka, ale nevidíš se v žádné pozici, kterou aktuálně hledáme? Nevadí. Prostě se s námi spoj a řekni nám, proč v mluvii chybíš právě ty. 

CHCETE SE S NÁMI SPOJIT?