Právě hledáme

Právě hledáme

Právě hledáme

Platforma mluvii každý den roste a my s ní! Už se nemůžeme dočkat nových tváří. Najdeš tu svou aktuálními pozicemi?

Platforma mluvii každý den roste a my s ní! Už se nemůžeme dočkat nových tváří. Najdeš své místo mezi aktuálními pozicemi?

Platforma mluvii každý den roste a my s ní! Už se nemůžeme dočkat nových tváří. Najdeš své místo mezi aktuálními pozicemi?

Project Manager

Jsme úspěšný český start-up, který za 5 let svého fungování získal desítky zákazníků z nejvýznamnějších českých i zahraničních firem. V březnu 2020 se nám také povedlo v rámci boje proti koronavirové epidemii spustit národní informační linku 1212. A před námi je spoustu dalších zajímavých projektů, jejichž součástí můžeš být.

Senior Backend Developer

Baví tě psát v kódech, které dávají smysl, umíš vyřešit user story od A do Z a chceš pracovat na neustále zlepšující se omnikanálové platformě? Buď naším novým kolegou!

Senior Frontend Developer

Hledáme lidi, kteří jsou tak trochu detailisti a právě takové kolegy u nás i najdeš. V minulém roce jsme dokázali spustit národní infolinku během 24 hodin a tušíme, že další velké výzvy na nás čekají. Buď toho součástí!

Business Development Manager

Tvým úkolem bude prezentovat mluvii tak, aby zákazník/partner už po první schůzce viděl v použití platformy přidanou hodnotu. Společně s týmem provedeš zákazníka adopční fází našeho produktu, budeš koordinovat technickou, businessovou i uživatelskou funkčnost.

Customer care & Trenér mluvii

Čeká na tebe místo v přední linii kontaktu se zákazníky. Budeš první, s kým se setkají na našem firemním chatu a budeš odpovídat na dotazy k produktu nebo prodeji. Budeš u celého prodejního procesu a bude spolupracovat s obchodním, marketingovým i produktovým týmem.

Žádné náborové formuláře, my radši mluviime napřímo. Napiš nám 👇