fbpx

Kariéra

Naše omnikanálová platforma zažívá zlaté časy a my rozšiřujeme tým! Už se nemůžeme dočkat nových tváří, tak nám honem napište a do měsíce máte novou práci.

Junior Frontend Developer

Hledáme nadšence, který rád experimentuje s novými web-technologiemi a postupy. Máme tým zkušených kolegů, od kterých se budeš moci kontinuálně učit. A nejsme žádný korporát.

Chceš se rozvíjet a posunout svou kariéru zase o level dál? S naší omnikanálovou aplikací se ženeme kupředu, aktuálně spolupracujeme se státní sférou a požadavky se nám množí! Chceme, aby ses v programování už chvíli pohyboval, ale co bude potřeba, to tě rádi naučíme.

Rozumíš pojmům jako jsou IP Centrex, PBX či VoIP? Setkal ses s Asteriskem a pár ústředen jsi již nastavil? Znáš prostředí call center a dokážeš navnímat jejich potřeby? Jsi technologický nadšenec, který neustále hledá nejrůznější vychytávky? Tak to se nám ale rychle ozvi! 

Hledáme nadšence, který rád experimentuje, učí se a má chuť podílet se na vývoji produktu, který denně ušetří stovky hodin práce operátorům callcenter. Je zodpovědný a iniciativně přináší nápady na zlepšení.

Hledáme lidi kteří jsou tak trochu detailisti a právě takové kolegy u nás i najdeš. V uplynulém roce jsme dokázali spustit národní infolinku během 24 hodin a my tušíme, že další velké výzvy na náš čekají. Buď toho součástí!

Baví tě psát v kódech, které dávají smysl, umíš vyřešit user story od A do Z a chceš pracovat na neustále zlepšující se omnikanálové platformě? Buď naším novým kolegou!

Tvým úkolem bude prezentovat mluvii tak, aby zákazník/partner už po první schůzce viděl v použití platformy přidanou hodnotu. Společně s týmem provedeš zákazníka adopční fází našeho produktu, budeš koordinovat technickou, businessovou i uživatelskou funkčnost.

Neláká tě práce v korporátu, ale rád/a by ses podílel/a na nadčasovém produktu pod záštitou nadnárodní společnosti? U nás budeš pracovat v malém týmu, ale na velkých věcech!

CHCETE SE S NÁMI SPOJIT?