fbpx

Kariéra

Product Manager IP Telefonie

Rozumíš pojmům jako jsou IP Centrex, PBX či VoIP? Setkal ses s Asteriskem a pár ústředen jsi již nastavil? Znáš prostředí call center a dokážeš navnímat jejich potřeby? Jsi technologický nadšenec, který neustále hledá nejrůznější vychytávky? Tak to se nám ale rychle ozvi! 

Tvým úkolem bude prezentovat mluvii tak, aby zákazník/partner už po první schůzce viděl v použití platformy přidanou hodnotu. Společně s týmem provedeš zákazníka adopční fází našeho produktu, budeš koordinovat technickou, businessovou i uživatelskou funkčnost.

Hledáme nadšence, který rád experimentuje s novými web-technologiemi a postupy. Vyvíjíme inovativní multikanálovou platformu, která zefektivňuje práci v callcentrech.

Přivítáme u nás hrdinu, který se nezalekne jen tak nějakého projektu a popere se i s těmi nezáludnějšími zádrhely. Člověka, který si umí práci zorganizovat do puntíku a tělem i duší bojuje za zájmy svých klientů

Baví tě psát v kódech, které dávají smysl, umíš vyřešit user story od A do Z a chceš pracovat na neustále zlepšující se omnichannelové platformě?

CHCETE SE S NÁMI SPOJIT?