fbpx

Sales Support & Online Specialist

Ahoj, jsme mluvii. Jsme startup ideálních rozměrů v nejlepších letech a parta nadšenců, co táhne za jeden provaz. Sami jsme si vyvinuli multikanálovou platformu pro on-line komunikaci se zákazníky, který se hravě vyrovná i daleko větším konkurenčním řešením. Díky našemu nástroji si můžete chatovat, volat přes video nebo psát přes sociální sítě například s O2 Czech Republic, PPL, innogy, E.ON nebo s Home Credit Bank Kazakhstan.

Jsme tým programátorů, projekťáků, obchodníků a markeťáků, co se ničeho nebojí. A taky jsme si už dvakrát po sobě odnesli prestižní ocenění Microsoft Awards.

V tuto chvíli hledáme posilu našeho obchodního týmu na pozici Sales Support & Online Specialist.

Jak bude vypadat tvá pracovní náplň?

V mluvii budeš hlavní komunikační spojkou mezi námi a našimi klienty, pomůžeš jim řešit technické i netechnické potíže při využívání naší aplikace. Budeš součástí komerčního týmu a zapojíš se tak do celého procesu prodeje a péče o firemní zákazníky. Měl/a bys mít zkušenost se supportní nebo administrativní pozicí, ale slibujeme, že tě nenecháme zakrnět a budeš mít přesah jak do salesu tak IT projektů. Těšit se můžeš třeba na:

  • kontaktování zájemců o naše služby (neboj, žádné cold calls nehrozí ;)),
  • realizaci živých ukázek naší aplikace s obchodníkem,
  • školení operátorů našich zákazníků,
  • pravidelné představení novinek v aplikaci zákazníkům.

Mluvii budeš zkrátka znát jako své boty a my všichni uvítáme tvé podněty pro zlepšení. Tvým úkolem bude také sbírat nápady na zlepšení od našich zákazníků a pokud budou tápat, dávat jim ty správné rady, jak s mluvii pracovat.

Co bys měl/a znát a umět?

  • komunikativnost – nebojíš se zvednout telefon nebo se zákazníky komunikovat ve videu,
  • organizovanost, důslednost a pracovitost považujeme za samozřejmost,
  • bude se hodit předchozí zkušenost na obdobné pozici (callcentrum, helpdesk, zákaznická podpora, sales support atp.),
  • prozákaznický přístup,
  • AJ na komunikativní úrovni,
  • znalost MS Word, Excel, Powerpoint na uživatelské úrovni,
  • s onlinem si tykáš a co neznáš, to si nejdřív vygooglíš 🙂

Na co se můžeš těšit?

  • startupové prostředí, ve kterém se meze nekladou,
  • smysluplnou práci, jejíž výsledky budou rychle vidět,
  • kompetentního nadřízeného, který ví, co tvá práce obnáší,
  • pet friendly kancelář – rádi uvítáme i tvého čtyřnohého kámaráda (aktuálně už tu s námi jeden psí kolega bývá, tak z nich třeba budou kámoši),
  • nadčasový projekt,
  • nejaktuálnější technologie – protože tvořit v zastaralých hybridech by nebyla žádná zábava.

ZAUJALA TĚ POZICE?