fbpx

.NET Developer

Pokud tě děsí tento kód a máš nutkání ho hned smazat, pokračuj ve čtení.

public async void concatenate_strings(string[] stringy)
{
  stringy[0] = stringy.Aggregate((s, s1) => string.Concat(s, s1));
}

Koho hledáme?

Nadšence, který rád experimentuje s novými technologiemi a postupy. Vyvíjíme inovativní komunikační platformu, která zefektivňuje práci v callcentrech.

Aplikace využívá dva základní vstupy a to audio-video (WebRTC) a chat (signalR). Na oba tyto kanály jsou nasazeny analytické systémy, které rozšiřujeme o strojové učení (machine learning) a doprovodné chatbotí platformy.

Mluvii už není žádné ořezávátko a potřebovali bychom pomoct s přechodem na microservices. Aktuálně využíváme actor model postavený na Akka.NET. Budeme rádi, pokud to s námi dáš dohromady.

S čím budeš pracovat?

  • Languages: C#
  • Platforms: .NET Core 2.2, Linux
  • Containers: Docker
  • Infrastructure: GitLab, Azure, DigitalOcean

Jak to u nás funguje?

Jedeme pomocí Scrumu, takže se všichni společně sejdeme nad zadáním od Product Ownera, probereme technický možnosti a naceníme pracnost. Dostaneš kartičky na planning poker, takže si užiješ i kousek srandy a budeš mít vliv na další vývoj produktu. Během plánovačky probereme plány na následující sprint a společně vybereme úkoly, kterým se budeme věnovat. Úkoly jsou ve formě User Stories a pro organizaci práce využíváme YouTrack (obdoba JIRY). Jakmile si s týmem plácneme, že to zvládneme, pustíme se do práce. V téhle fázi je to tvoje – je potřeba se domluvit s UXákem na návrzích, s ostatníma klukama na rozdělení práce a doptat se na nejasnosti. K tomu nám slouží pravidelné stand-upy a průběžné ukázky práce, kde si můžeš vše dovysvětlit s produkťákem. Na konci sprintu očekáváme, že všechno bude otestovaný a nasazený na předprodukční prostředí, kde si to ukážeme na demu. Nové verze produktu vydáváme pravidelně ve 3 týdenních intervalech. Changelogy si můžeš projít zde.

 Co nabízíme?

  • Smlouvu na HPP nebo IČO.
  • Peníze máme, ale nehledáme lidi, pro které jsou peníze jedinou motivací.
  • Máme stabilní tým plný odhodlaných lidí, od kterých se budeš mít co naučit.
  • Ovoce, skvělá káva, multisportka a další benefity jsou snad samozřejmostí.

ZAUJALA TĚ POZICE?