fbpx

Junior Frontend Developer

Koho hledáme?

Hledáme nadšence, který rád experimentuje s novými web-technologiemi a postupy. Vyvíjíme inovativní multikanálovou platformu, která zefektivňuje práci v callcentrech. Na pozici Junior Frontend Developera chceme člověka se zkušeností s Reactem.

Vyvíjíme omnichanelovou platformu pro kompletní obsluhu větších call center, mimo jiné, aplikace obsluhuje i covid linku 1212. Základní features: videohovory, telefonní hovory, chat, e-maily, integrace se sociálními sítěmi, integrace chatbotů, reporting.

Jedná se o SPA, pro kterou vyvíjíme vlastní UI knihovnu (React.js, Storybook). Business logiku frontendu postupně převádíme do FRP (RxJS), využíváme knihovny Redux, Redux-Observable, Ramba.

Kód píšeme v Typescriptu. Pro styling používáme CSS in JS (Fela). Se serverem komunikujeme skrz REST API (Axios) a SignalR. V aplikaci využíváme SIP.js a WebRTC, Webpack. Tento rok nás čeká přepis některých částí aplikace.

Back-end aplikace je postaven na .NET Core, PostgresSQL a Redisu.

S čím budeš pracovat?

Git – bez něj si práci neumíme představit

TypeScript

React + Redux, Redux-Form, RxJS, Webpack

HTML5, CSS3 je samozřejmostí

REST API

Sentry

Jak to u nás funguje?

Jedeme pomocí Scrumu, takže se všichni společně sejdeme nad zadáním od Product Ownera, probereme technický možnosti a naceníme pracnost. Dostaneš kartičky na planning poker, takže si užiješ i kousek srandy a budeš mít vliv na další vývoj produktu. Během plánovačky probereme plány na následující sprint a společně vybereme úkoly, kterým se budeme věnovat. Úkoly jsou ve formě User Stories a pro organizaci práce využíváme YouTrack (obdoba JIRY). Jakmile si s týmem plácneme, že to zvládneme, pustíme se do práce. V téhle fázi je to tvoje – je potřeba se domluvit s UXákem na návrzích, s ostatníma klukama na rozdělení práce a doptat se na nejasnosti. K tomu nám slouží pravidelné stand-upy a průběžné ukázky práce, kde si můžeš vše dovysvětlit s produkťákem. Na konci sprintu očekáváme, že všechno bude otestovaný a nasazený na předprodukční prostředí, kde si to ukážeme na demu. Nové verze produktu vydáváme pravidelně ve 3 týdenních intervalech. Changelogy si můžeš projít zde.

 Co nabízíme?

  • Smlouvu na HPP nebo IČO.
  • Nejaktuálnější technologie – protože tvořit v zastaralých hybridech by nebyla žádná zábava.
  • Máme stabilní tým plný odhodlaných lidí, od kterých se budeš mít co naučit.
  • Ovoce, skvělá káva, multisportka a další benefity jsou snad samozřejmostí.

V mluvii rosteme každým dnem a pokud jsi ochotný nám pomoci s dalším rozvojem, určitě se nám ozvi a pobavíme se o možnostech spolupráce!

ZAUJALA TĚ POZICE?