fbpx

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Co mám dělat, když mě zákazník při videohovoru nevidí?

Ujistěte se, že máte vypnuté všechny aplikace a webové stránky, které využívají vaši webkameru (např. Skype nebo jiná komunikační řešení). Zkontrolujte, že nejste připojeni k restriktivní síti (např. firemní síť, která má specifická omezení a nastavení). Pokud jste na restriktivní síti , která zakazuje přenos videa, zákazník vás neuvidí.

Co mám dělat v případě, kdy během videohovoru nevidím zákazníka?

Ujistěte se, že má klient zapojenou (a příp. nainstalovanou) kameru a že v aplikaci mluvii kameru zapnul. Je také možné, že klient zakázal prohlížeči používat audio/video zařízení. Klient se také může nacházet za restriktivní sítí, která nedovoluje průchod dat (např. firemní síť). Aby došlo k audio/video spojení, musí to samé udělat také zákazník.

Zákazník mě během sezení neslyší. Jak můžu tento problém řešit?

Zkontrolujte, že jako operátor máte zapnutý a funkční mikrofon, že je v prohlížeči povoleno užívání audio zařízení a že máte zvuk zapnutý přímo v aplikaci. Ujistěte se také, že průchodu dat nebrání restriktivní síť.

Na straně klienta se ujistěte, že má klient funkční a správně nastavené reproduktory (např. ztlumení, ztlumení pro konkrétní prohlížeče apod.). Zkontrolujte také, že má klient nainstalovaný Flash v prohlížeči.

 

Co mám dělat, když neslyším zákazníka?

Ujistěte se, že klient má mikrofon, je zapnutý a v počítači správně nainstalovaný a že klient v prohlížeči nezakázal mikrofon. V případě, že mikrofon zakázal, může být jednoduchým řešením navázání nového spojení s operátorem (prohlížeč by se měl při každém novém spojení s klientem klienta zeptat na povolení audio/video zařízení).

 

Jak vložím poznámku k již proběhlému sezení?

Na hlavním panelu klikněte na ikonu Sezení a vyberte konkrétní sezení, ke kterému chcete připojit poznámku. V otevřeném okně v pravé části obrazovky se přesuňte na poslední záložku “Poznámky”. Sem napíšete svou poznámku a tu uložíte pomocí tlačítka “Uložit”.

DALŠÍ FAQ?

Nenašli jste mezi nejčastějšími dotazy svůj problém? Kontaktujte nás na chatu nebo na helpdesk@mluvii.com. Rádi Vám poradíme.