fbpx

TEXTOVÁ KOMUNIKACE

Textem to vše jen začíná. V mluvii jsme odborníci na komunikaci a umíme vám poradit, jak používat chat při péči o zákazníka, ale i jak ho efektivně zahrnout do prodejního procesu. Rozumíme si s chatboty a jejich pokročilými funkcemi. Díky napojení na Microsoft Bot Framework se umí naši boti bez problému přepojit na operátora ve chvíli, kdy si neví rady, používat carousel karty, odesílat QR kódy nebo posílat video a audio soubory přímo do chatu. Stejně snadno můžete díky integraci Facebook Messengeru komunikovat s fanoušky vaší stránky přímo z mluvii. 

Facebook Messenger

Integrace chatbota

QR kód

Aktivní oslovení

ezgif.com-resize

DALŠÍ VÝHODY CHATU

  • Operátoři mohou během sezení využívat pokročilé funkce chatu, aby poskytli zákazníkovi co nejosobnější zážitek z komunikace. Během konverzace mohou posílat soubory nebo vyzvat zákazníka k nahrání souboru pomocí QR kódu. Do nasdíleného souboru může operátor i klient kreslit nebo psát v reálném čase. Operátoři mohou také posílat přednastavené šablony, vkládat interaktivní formuláře, vyzvat zákazníka k videohovoru či sdílení obrazovky nebo přepojit sezení na jiného kolegu.
  • U našich zákazníků jsme potvrdili, že i chatová komunikace může přinést vašemu businessu cenné výsledky. Rádi se s vámi podělíme o zkušenosti. Na osobní nebo vzdálené schůzce můžeme probrat, jak mluvii zlepší i váš business.

MÁTE ZÁJEM O CHAT MLUVII?