” Spolupráce s celým týmem mluvii, její flexibilita a intenzita, je něco, co nám pomáhá velmi rychle naplňovat naši strategii v rámci O2,“ Tomáš Řezníček, Head of Customer Care, O2 Czech republic

Další cena je doma! Mluvii získalo další ocenění Microsoft Awards 2018

S velkou radostí vám oznamujeme, že jsme i letos obhájili prvenství v prestižní soutěži Microsoft Awards. Z 20. ročníku si odnášíme hlavní cenu v kategorii Bankovnictví, kapitálové trhy a pojišťovnictví. Ocenění za rok 2018 jsme získali za řešení implementované při spolupráci s Pojišťovnou České spořitelny, které patří naše díky. Mluvii vyhrálo cenu Microsoft Awards i v roce 2017 a to v kategorii Digitální inovace v zákaznickém segmentu.

V kategorii Bankovnictví, kapitálové trhy a pojišťovnictví byly hodnoceny projekty, které se významným způsobem podílejí na digitální transformaci finančních a pojišťovacích společností v Čechách a na Slovensku a používají k tomu cloudové služby Microsoft.

Spolupráce s Pojišťovnou České spořitelny je sice v pilotní fázi, ale velmi rychle přináší úspěch, výsledky a nakonec i cenu Microsoft Awards 2018. Mluvii spolupracuje s řadou dalších klientů z oblasti financí jako např. ČSOB nebo Home Credit, ale řadu klientů má i z oblasti ecommerce (Alza, Mall Group) , telekomunikace (O2, Tesco mobile) nebo energetiky (Innogy).

I když je projekt mluvii a Pojišťovny České spořitelny teprve v rozjezdu, velmi rychle přináší výsledky a užitek na obou stranách. Spolupráce byla založena na jasném cíli – přinést klientům PČS nový, rychlý a jednoduchý komunikační kanál s pojišťovnou. Implementace i proškolení operátorů proběhlo ve velmi krátkém čase. Mluvii je uživatelsky velmi přátelské a i díky tomu se podařilo naplnit očekávání, která stála na začátku projektu, který zdaleka nekončí. Mluvii chceme využít i v sofistikovanějších interakcích s klienty, říká Adam Bouška, ředitel úseku klientského servisu Pojišťovny České spořitelny.

A dodává: „Rozšíření stávajících standardních komunikačních prostředků se zákazníky o chat je v rámci digitalizace naší pojišťovny jedním ze základních kroků. Po shlédnutí několika možných nabízejících se řešení se mluvii vyprofilovalo jako jasná volba. A průběh pilotu je potvrzením správnosti naší volby – rychlá a jednoduchá instalace, profesionální přístup v oblasti školení a průběžné podpory ze strany mluvii, pro uživatele komfortní prostředí. Jsme přesvědčeni, a klientská hodnocení nám dávají za pravdu, že mluvii je důležitou součástí naší cesty neustálého zlepšování zákaznické zkušenosti. Aktuálně pracujeme na využití dalších funkcí mluvii v oblasti retence zákazníků a on-line prodeje.“

Digitální transformace představuje novou příležitost, jak vzájemně propojit lidi, data a procesy. Digitální technologie jsou podstatou změn, kterým firmy čelí, ale zároveň také způsobem pro vytváření konkurenční výhody a nových hodnot pro zákazníky. Digitální transformace je pro nás výzvou, nutí nás přemýšlet jiným způsobem a nabízí takřka neomezené příležitosti.