fbpx

CHATBOTI

EKOSYSTÉM BOTŮ POHÁNĚNÝ AI

Jedno místo, ze kterého je budete spravovat a trénovat své chatboty v pokročilých konverzacích z jednoho místa. 

CHATBOT EDITOR

Bot Designer je grafický editor, který umožňuje rychle a bez kódování navrhovat konverzace podobné lidským pohodlně z jednoho místa.

POROZUMĚNÍ JAZYKU

Díky integraci předních NLP enginů, včetně Microsoft LUIS, Geneea, Alquist nebo Alexa Prize porozumíte, co vaši zákazníci opravdu říkají. 

INFRASTRUKTURA

Bot Ecosystem je k dispozici jako jednouživatelská a víceuživatelská sada dostupná v SaaS cloudu i lokálně, a dosahuje nejvyšší úrovně zabezpečení dat a souladu s GDPR.

BOTI JAKO NOVÍ KLÍČOVÍ HRÁČI VAŠEHO BUSINESSU

Zákaznická podpora

Nabídněte svým zákazníkům správný personalizovaný obsah a reagujte na každý dotaz 24/7. Komplikovanější dotazy pak v klidu přenechte lidským kolegům.

Prodej

Automatizace na upsell a cross-sell. Zvyšte celoživotní hodnotu svých zákazníků (CLTV). Předem kvalifikujte potenciální zákazníky a předejte je svému prodejnímu týmu.

Marketing

Oslovte velké množství lidí, provádějte průzkumy a své marketingové kampaně veďte na klientsky oblíbených komunikačních kanálech, mobilních aplikacích a webových stránkách.​

Lidské zdroje

Automatizujte své personální asistenční služby a interní komunikaci, poskytujte rychlejší nasazení a staňte se lídrem v plně automatizovaných procesech náboru a kvalitnějších zkušenostech uchazečů.

MÁTE ZÁJEM O CHATBOTY MLUVII?