fbpx

CHATBOTI

EKOSYSTÉM BOTŮ

GRAFICKÝ DESIGNÉR KONVERZACE

Bot Designer je grafický editor, který umožňuje rychle a bez kódování navrhovat konverzace podobné lidským pohodlně z jednoho místa.

Workflow engine

Až dosud bylo obtížné rozhraní chatbotů vizualizovat. Konfigurujte komplexní, integrované konverzační zážitky s bezkonkurenční flexibilitou.

Spolupráce v celém týmu

Při návrhu komunikačních pracovních postupů je důležité, aby byl váš tým sladěn. Ať vám každý člen týmu pomůže navrhnout perfektní botí komunikaci.

Testování v reálném čase

Náhledy vašich konverzací si můžete zobrazit při vytváření přímo uvnitř návrháře pomocí vestavěného dialogového okna WebChat, Facebook Messenger nebo Viber.

INTEGRACE NLP

INTEGRACE SE SLUŽBAMI TŘETÍCH STRAN

Data třetích stran mohou vždy podpořit konverzační zážitky chatbotů. Na druhou stranu mohou chatbotí konverzace vytvářet hodnotné údaje pro vaši firmu, které lze ukládat, analyzovat a znovu použít. Bez ohledu na to, zda jde o CRM, ATS nebo ERP. Propojte se s těmito datovými zdroji třetích stran nebo datovými úložišti přímo prostřednictvím integračních schopností.

INFRASTRUKTURA NA ÚROVNI SPOLEČNOSTI

Bot Ecosystem je k dispozici jako jednouživatelská a víceuživatelská sada dostupná v SaaS cloudu i lokálně, a dosahuje nejvyšší úrovně zabezpečení dat a souladu s GDPR.

MĚŘENÍ, ANALÝZA A ZLEPŠOVÁNÍ

Sledujte funkci všech vašich botů díky našim vestavěným řídicím panelům. Každá konverzace se ukládá, analyzuje a zobrazuje a zlepšuje výkon chatbotů, přičemž srovnání KPI chatbotů nebylo nikdy tak snadné. Integrujte se stávajícími nástroji BI, jako je Power BI nebo GA.​

MÁTE ZÁJEM O CHATBOTY MLUVII?