fbpx

CHATBOTI

EKOSYSTÉM BOTŮ

GRAFICKÝ DESIGNÉR KONVERZACE

Bot Designer je grafický editor, který umožňuje rychle a bez kódování navrhovat konverzace podobné lidským pohodlně z jednoho místa.

Workflow engine

Až dosud bylo obtížné rozhraní chatbotů vizualizovat. Konfigurujte komplexní, integrované konverzační zážitky s bezkonkurenční flexibilitou.

Spolupráce v celém týmu

Při návrhu komunikačních pracovních postupů je důležité, aby byl váš tým sladěn. Ať vám každý člen týmu pomůže navrhnout perfektní botí komunikaci.

Testování v reálném čase

Náhledy vašich konverzací si můžete zobrazit při vytváření přímo uvnitř návrháře pomocí vestavěného dialogového okna WebChat, Facebook Messenger nebo Viber.

INTEGRACE NLP

 • Porozumějte tomu, co vaši zákazníci opravdu říkají díky napojení na přední NLP služby jako Microsoft LUIS, Geneea nebo Alquist. 
 • Komunikujte v libovolném jazyce Nakopněte chatbotí konverzaci díky jazykově nezávislé technologii NLP, která nabízí úžasné výsledky v menších jazycích, jako je maďarština, čeština, slovenština, polština nebo srbština, ale také dobře funguje v angličtině, španělštině či dalších globálních jazycích.
 • Učte nebo rozšiřte svůj NLP model
  Vytvořte si vlastní NLP modely pro různé účely, pravidelně je učte, rozšiřujte a upravujte pomocí vestavěného NLP modulu Bot Designeru.
 • Předdefinované šablony modelu NLP
  Vytvořte si vlastní NLP modely pro různé účely, pravidelně je učte, rozšiřujte a upravujte pomocí vestavěného NLP modulu Bot Designeru.

INTEGRACE SE SLUŽBAMI TŘETÍCH STRAN

Data třetích stran mohou vždy podpořit konverzační zážitky chatbotů. Na druhou stranu mohou chatbotí konverzace vytvářet hodnotné údaje pro vaši firmu, které lze ukládat, analyzovat a znovu použít. Bez ohledu na to, zda jde o CRM, ATS nebo ERP. Propojte se s těmito datovými zdroji třetích stran nebo datovými úložišti přímo prostřednictvím integračních schopností.

INFRASTRUKTURA NA ÚROVNI SPOLEČNOSTI

Bot Ecosystem je k dispozici jako jednouživatelská a víceuživatelská sada dostupná v SaaS cloudu i lokálně, a dosahuje nejvyšší úrovně zabezpečení dat a souladu s GDPR.

 • SaaS i lokálně
  Bot Ecosystem může běžet na cloudové platformě Azure spravované mluvii nebo na vlastní infrastruktuře nasazené přímo na místě.
 • Služby a konzultace
  Návrh a vývoj přizpůsobených konverzačních rozhraní, podpora, přizpůsobený integrační vývoj a školení. Profesionální služby poskytují naši konzultanti nebo partneři.
 • Neomezené škálování
  Díky mnoha prostředím nasazení, od vývoje až po výrobu, zvládnete velké provozní špičky.
 • Bezpečnost
  Zajišťujeme soulad s GDPR a nejvyšší standardy bezpečnosti dat s využitím infrastruktury MS Azure a osvědčených postupů v oblasti vývoje produktů.

MĚŘENÍ, ANALÝZA A ZLEPŠOVÁNÍ

Sledujte funkci všech vašich botů díky našim vestavěným řídicím panelům. Každá konverzace se ukládá, analyzuje a zobrazuje a zlepšuje výkon chatbotů, přičemž srovnání KPI chatbotů nebylo nikdy tak snadné. Integrujte se stávajícími nástroji BI, jako je Power BI nebo GA.​

MÁTE ZÁJEM O CHATBOTY MLUVII?