fbpx

ZPRÁVY ZE SVĚTA MLUVII

Přečtěte si nejnovější články a podívejte se do zákulisí světa mluvii, ve kterém to žije.

Krize, která přišla v březnu 2020, způsobená pandemií koronaviru, zkomplikovala většinu částí zákaznické péče. Home Credit Bank Kazachstán tak přišel s nápadem integrace kanálu WhatsApp do mluvii s předpokladem, že právě WhatsApp by mohl být pro většinu zákazníků pohodlnějším kanálem komunikace. 

Máte skvělou myšlenku, jak rozjet nový business. Myšlenka funguje i mimo papír, získali jste investory, máte nastavené cíle a vaše podnikání začíná nabírat ty správné obrátky i první stovky zákazníků. A s nimi přichází i smršť zákaznické komunikace.

V reakci na narůstající krizi kolem koronavirové pandemie se v březnu 2020 tým mluvii spolu s O2 Česká republika a vládními orgány pustil do bleskového vývoje plně digitálního řešení pro callcentra a tím odlehčil stávajícím státním linkám. 

V únoru 2019 se mluvii zúčastnilo Chatbot hackathonu organizovaného Mews systems. Tým složený z pětice našich developerů vybojoval první místo.

S velkou radostí vám oznamujeme, že jsme i v roce 2018 obhájili prvenství v prestižní soutěži Microsoft Awards. Z 20. ročníku si odnášíme hlavní cenu v kategorii Bankovnictví, kapitálové trhy a pojišťovnictví. 

O2 Czech Republic prošlo letos v listopadu přes významný milník. Spustilo dlouho připravovaný projekt Simple Online Company (SOC). Před samotným spuštěním systému ale následovaly dlouhé přípravy na pozvolný přechod do nového CRM. A mluvii bylo u toho.

Ohlédněte se s námi za konferencí mluvii: Instant Success Stories. Koukněte se na video a nebo si prohlédněte fotodokumentaci, kterou z akce máme.